Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Puposhka Gold Pupa dla kobiet

Puposhka Gold Pupa dla kobiet

kakaowy

Puposhka Gold marki Pupa to orientalne perfumy dla kobiet. Puposhka Gold został wydany w 2008 roku. nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i ciemna czekolada.

Ambra Piżmo Wanilia Ciemna czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puposhka Gold by Pupa.

Puposhka Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pupa Puposhka Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pupa Puposhka Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puposhka Gold marki Pupa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puposhka Gold marki Pupa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Donna Karan Chaos Juozas Statkevicius Josef Statkus Juozas Statkevicius Frederic Malle Musc Ravageur Yves Saint Laurent Opium Eau D'ete Summer Fragrance Guerlain Eau de Lit Givenchy Oblique Rewind Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Histoires de Parfums 1826 Calypso Christiane Celle Calypso Ambre Joya Ambrosia JoAnne Bassett Sacred Incense Shantara Isiris