Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

In Case of Love Pupa dla kobiet

In Case of Love Pupa dla kobiet

In Case of Love Pupa dla kobiet Zdjęcia In Case of Love Pupa dla kobiet Zdjęcia

In Case of Love marki Pupa to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. In Case of Love został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, brzoskwinia i gruszka; nutami serca są frezja, róża i cyklamen; nutami bazy są paczula, mahoń, wanilia i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Brzoskwinia Gruszka

Frezja Róża Cyklamen

Paczula Mahoń Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about In Case of Love by Pupa.

In Case of Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pupa In Case of Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pupa In Case of Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum In Case of Love marki Pupa. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu In Case of Love marki Pupa reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Pupa Puposhka Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Steffen Schraut Steffen Schraut Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Acqua di Stresa Fiori di Stresa Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 2 Blauer Enzian Christina Aguilera X Pose Glamour Flirt! Rock N Rebel Eisenberg I Am Adolfo Dominguez U Oriflame Sun