Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Woman Puma dla kobiet

Woman Puma dla kobiet

Woman marki Puma to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagody jałowca, zielone jabłko, różowy grejpfrut i bergamotka; nutami serca są wiciokrzew, czerwona piwonia, jaśmin i biała brzoskwinia; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia, piżmo i cedr.

Jagody jałowca Zielone Jabłko Różowy grejpfrut Bergamotka

Wiciokrzew Czerwona piwonia Jaśmin Biała brzoskwinia

Fasolka tonka Wanilia Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Woman by Puma.

Floral Dream

Woman Recenzje Perfum

acidek1984
acidek1984

Słodki, bardzo kobiecy. Intensywny i długo się utrzymuje.Bardzo lubie:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Woman marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Woman marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Romance Gucci Envy Me Chanel Coco Mademoiselle Parfum Lalique Amethyst Nina Ricci Premier jour Avon Tomorrow Oriflame Mirage Gucci Gucci Guilty Yves Saint Laurent Black Opium Oriflame More by Demi Burberry Burberry Women Donna Karan DKNY Be Delicious Bottega Veneta Bottega Veneta Bourjois Kobako Giorgio Armani Armani Code for Women Prada Prada (Amber) Calvin Klein Eternity Fragonard Eau Fantasque Yves Rocher Fraise Mara des Bois Avon Instinct Forbidden