Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sync Woman Puma dla kobiet

tropikalny
wodny
Sync Woman Puma dla kobiet Zdjęcia Sync Woman Puma dla kobiet Zdjęcia

Sync Woman marki Puma to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sync Woman został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są papaja, dzikie jagody i mandarynka; nutami serca są kasztan i lotos; nutami bazy są ambra, drzewo sandałowe i brzoskwinia.

Papaja Dzikie jagody Mandarynka

Kasztan Lotos

Ambra Drzewo sandałowe Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sync Woman by Puma.

Escada Rockin' Rio 2011

Sync Woman Recenzje Perfum

agusia12321
agusia12321

Otwarcie cudnie słodkie, papaja rządzi :) ale wrażenie to trwa zaledwie parę minut, po czym do głosu dochodzi lotos, który podkręcony jest drzewem sandałowym i ambrą.
Trwałość jak i projekcja niskich lotów.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Sync Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Sync Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sync Woman marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sync Woman marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Yellow Oriflame Elvie Beyonce Heat Rush Giorgio Armani Si Avon Incandessence Elizabeth Arden Sunflowers Puma Animagical Woman Sarantis C-Thru Emerald Rihanna Nude Britney Spears Believe Calvin Klein Forbidden Euphoria Versace Bright Crystal Britney Spears Fantasy Escada Desire Me Naomi Campbell Naomi Campbell At Night Bruno Banani Dangerous Woman Christina Aguilera Christina Aguilera Montale Intense Cafe Versace Crystal Noir La Perla J`Aime La Nuit