Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Puma Woman Puma dla kobiet

Puma Woman Puma dla kobiet

Puma Woman marki Puma to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Puma Woman został wydany w 2002 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Woman by Puma.

Sync Woman

Puma Woman Recenzje Perfum

TakaAnia
TakaAnia

Nie jestem fanką lekkich zapachów, ale pomimo tego ten zapach wspominam bardzo dobrze. Postrzegałam go jako "sportową" wodę dla kobiet, codzienny zapach do jeansów, zdecydowanie na ciepłe dni. Pomimo braku informacji o nutach zapachowych - ja obstawiam że zdecydowanie można doszukać się tu nut zielonej herbaty, odrobiny wytrawnych cytrusów - pomelo lub grejpfrut, ponadto zdecydowanie kwiat pomarańczy plus lekkie i bardzo stonowane kwiaty z odrobiną zieleni. Ogólnie jest to zapach niezobowiązujący, odświeżający, delikatnie i bardzo dyskretnie podkreślający kobiecość, nienachalny, niedokuczliwy, bardzo neutralny, herbaciany świeżak dla młodej dziewczyny. Miłe wspomnienie, niby nic szczególnego ale zapach pamiętam do dziś. Minus za dość tandetną butelkę, chociaż uważam że tak naprawdę przy wyborze zapachu ten aspekt akurat nie ma znaczenia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Woman marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Woman marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Chanel Allure Sensuelle Isabella Rossellini Daring Christian Dior Miss Dior (new) Chopard Wish Shakira S by Shakira Eau Florale Christian Dior Dolce Vita Givenchy Ange ou Demon Hermes Elixir des Merveilles Avon Tomorrow Guerlain Insolence Marc Jacobs Daisy Silver Edition Shakira S Giorgio Armani Acqua di Gioia Yves Saint Laurent Elle Chanel Allure eau de parfum Lancome Miracle Guerlain Samsara Eau de Parfum Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Oriflame Delice