Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Puma Woman Puma dla kobiet

Puma Woman Puma dla kobiet

Puma Woman marki Puma to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Puma Woman został wydany w 2002 roku.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Woman by Puma.

Puma Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Woman marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Woman marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Chanel Allure Sensuelle Isabella Rossellini Daring Christian Dior Miss Dior (new) Chopard Wish Christian Dior Dolce Vita Shakira S by Shakira Eau Florale Givenchy Ange ou Demon Hermes Elixir des Merveilles Guerlain Insolence Marc Jacobs Daisy Silver Edition Shakira S Yves Saint Laurent Elle Lancome Miracle Chanel Allure eau de parfum Giorgio Armani Acqua di Gioia Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Chanel Coco Mademoiselle Oriflame Delice Tous Touch