Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Puma Man Puma dla mężczyzn

Puma Man Puma dla mężczyzn

Puma Man marki Puma to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Puma Man został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Gracia-Cetto. Nutami głowy są lima, jałowiec i bergamotka; nutami serca są przyprawy, kolendra, lawenda, frezja i papryczka pimento; nutami bazy są skóra, piżmo i mech dębowy.

Lima Jałowiec Bergamotka

Przyprawy Kolendra Lawenda Frezja Papryczka pimento

Skóra Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Man by Puma.

Puma Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Le Male Azzaro Chrome Legend Ted Lapidus Black Soul Imperial Gucci Gucci pour Homme Adidas Adidas Active Bodies Joop! Joop! Homme Rochas Eau de Rochas Homme Baldessarini Del Mar Baldessarini Pierre Balmain Carbone de Balmain Prada Infusion d`Homme Gucci Envy for Men Laura Biagiotti Roma per Uomo Viktor&Rolf Spicebomb Chanel Egoiste Paco Rabanne 1 Million Chanel Egoiste Platinum Diesel Fuel For Life Spirit Salvador Dali Silver Sun Jean Paul Gaultier Le Male Terrible Ted Lapidus Lapidus Pour Homme Black Extreme