Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Puma Limited Edition Man Puma dla mężczyzn

Puma Limited Edition Man Puma dla mężczyzn

Puma Limited Edition Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia

Puma Limited Edition Man marki Puma to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Puma Limited Edition Man został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są lawenda, cytryna, bergamotka i kardamon; nutami serca są szałwia muszkatołowa, jaśmin i geranium; nutami bazy są ambra, piżmo i cedr.

Lawenda Cytryna Bergamotka Kardamon

Szałwia muszkatołowa Jaśmin Geranium

Ambra Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Limited Edition Man by Puma.

Puma Limited Edition Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Limited Edition Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Limited Edition Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Limited Edition Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Limited Edition Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Boucheron Boucheron Nautica Nautica Island Voyage Davidoff Cool Water Frozen Air-Val International Disney Mickey Carolina Herrera 212 Men Splash 2008 Guerlain Eau de Guerlain Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Badiane The American Line Coast Guard - Rip Tide Lush Icon DSH Perfumes Menthe Moderne Potter & Moore Lavender and Italian Lemon Penhaligon`s Eau de Verveine