Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Puma Create Puma dla kobiet

Puma Create Puma dla kobiet

Puma Create marki Puma to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Puma Create został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, jabłko i truskawka; nutami serca są różowy pieprz, frezja i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i wanilia.

Grejpfrut Jabłko Truskawka

Różowy pieprz Frezja Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra Mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Create by Puma.

Puma Create Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Create, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Create, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Create marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Create marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Miss Dior Cherie Eau de Parfum Yves Saint Laurent Baby Doll Shiseido Zen Thierry Mugler Eau de Star Van Cleef & Arpels Birmane Nina Ricci Nina Novae Plus White Gold Novae Plus Ballet Novae Plus Pink Miss Caty Cat Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Ripe Raspberry Escada Sexy Graffiti Chopard Wish Pink Diamond Escada Sunset Heat Escada Ocean Lounge Christian Dior Eau de Dolce Vita Diesel Diesel Zero Plus Feminine Escada Taj Sunset Katy Perry Purr Katy Perry Meow Guerlain My Insolence