Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Puma Create Puma dla kobiet

Puma Create Puma dla kobiet

Puma Create marki Puma to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Puma Create został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut, jabłko i truskawka; nutami serca są różowy pieprz, frezja i konwalia; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, mech dębowy i wanilia.

Grejpfrut Jabłko Truskawka

Różowy pieprz Frezja Konwalia

Drzewo sandałowe Ambra mech dębowy Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Puma Create by Puma.

Puma Create Recenzje Perfum

Puma Create by Puma 2.67 out of 5 based on 7 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Puma Create, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Puma Create, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Puma Create marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Puma Create marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal Avon Treselle Seduction Adidas Tropical Passion Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise O Boticario Glamour Aftelier Fig Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Popy Moreni Le Cirque de Popy Moreni Biotherm Eau de Paradis Lise Watier Folies Neiges