Marki » N-Q » « Grupy

Jamaica² Man Puma dla mężczyzn

Jamaica² Man Puma dla mężczyzn

ziołowy
Jamaica² Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia Jamaica² Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia

Jamaica² Man marki Puma to perfumy dla mężczyzn. Jamaica² Man został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, estragon, szałwia, cytryna i tymianek; nutami serca są galbanum, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Mandarynka Estragon Szałwia Cytryna Tymianek

Galbanum Jaśmin Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jamaica² Man by Puma.

Jamaica² Man Recenzje Perfum

Jamaica² Man by Puma 3.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Jamaica² Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Jamaica² Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jamaica² Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jamaica² Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Sweet Years Funny Days Man Reminiscence Jammin Sean John I Am King Kenneth Cole Reaction T-Shirt Puma Urban Motion for Her Liz Claiborne Sunrise Maison Francis Kurkdjian APOM Pour Homme Bruno Banani About Men Gendarme Gendarme 20 Philosophy Inner Grace Tallulah Jane Misae IKKS IKKS Young Man