Marki » N-Q » « Grupy

Jamaica² Man Puma dla mężczyzn

Jamaica² Man Puma dla mężczyzn

ziołowy
Jamaica² Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia Jamaica² Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia

Jamaica² Man marki Puma to perfumy dla mężczyzn. Jamaica² Man został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są mandarynka, estragon, szałwia, cytryna i tymianek; nutami serca są galbanum, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wanilia.

Mandarynka Estragon Szałwia Cytryna Tymianek

Galbanum Jaśmin Róża Geranium

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Jamaica² Man by Puma.

Jamaica² Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Jamaica² Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Jamaica² Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Jamaica² Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Jamaica² Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Pierre Cardin Pierre Cardin Pour Femme Winter Edition The Body Shop White Musk Intrigue Six Scents Six Scents 3 Cosmic Wonder: Spirit of Wood Wellments I Love the Moon Harald Gloockler Pompoos With Love Profumi del Forte Forte + Forte DSH Perfumes Gelsomino (Jasmine: Italian Journey No. 5) Cristiano Fissore Cashmere for Men Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa Christian Audigier Ed Hardy Born Wild For Women Solinotes Ambre Cartier Delices de Cartier Edition Limitee 2010