Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Miałem: 1

Flowing Man marki Puma to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Flowing Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, mięta, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są bazylia, cedr i cytrusy; nutami bazy są paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Mięta Bergamotka Nuty zielone

Bazylia Cedr Cytrusy

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowing Man by Puma.

Flowing Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Flowing Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Flowing Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowing Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowing Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Lancome Hypnôse Homme Prada Prada Amber Pour Homme (Prada Man) Carolina Herrera 212 Sexy Men Giorgio Armani Armani Attitude Emanuel Ungaro Apparition Homme Intense Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Bugatti Bugatti Homme Jean Patou Patou pour Homme Borsalino Panama Yves Saint Laurent Jazz Prestige Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood CnR Create Capricorn for Men