Marki » N-Q » orientalno - fougere « Grupy

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Flowing Man Puma dla mężczyzn

Miałem: 1

Flowing Man marki Puma to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Flowing Man został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są różowy grejpfrut, mięta, bergamotka i nuty zielone; nutami serca są bazylia, cedr i cytrusy; nutami bazy są paczula i piżmo.

Różowy grejpfrut Mięta Bergamotka Nuty zielone

Bazylia Cedr Cytrusy

Paczula Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowing Man by Puma.

Flowing Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Flowing Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Flowing Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowing Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowing Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Giorgio Armani Armani Attitude Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Pierre Cardin Bleu Marine Pour Lui Jean Paul Gaultier Le Male Scuba Diver Hermes Elixir des Merveilles Montale Sliver Aoud Rochas Monsieur Rochas Ineke Field Notes From Paris Pascal Morabito Or Black Chevignon Forever Mine Into The Legend for Men CnR Create Capricorn for Men