Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Flowing Free Man Puma dla mężczyzn

Flowing Free Man Puma dla mężczyzn

Miałem: 1

kwaśny

Flowing Free Man marki Puma to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Flowing Free Man został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cytryna, bergamotka, granat, kolendra i lawenda; nutami serca są imbir, rabarbar, rozmaryn, geranium i gałka muszkatołowa; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i piżmo.

Cytryna Bergamotka Granat Kolendra Lawenda

Imbir Rabarbar Rozmaryn Geranium Gałka muszkatołowa

Drzewo sandałowe mech dębowy Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowing Free Man by Puma.

Flowing Free Man Recenzje Perfum

Flowing Free Man by Puma 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Flowing Free Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Flowing Free Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowing Free Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowing Free Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Azzaro Azzaro Now Men L`Artisan Parfumeur Jatamansi Ralph Lauren Romance for Men Givenchy Givenchy Gentleman Cattier Eau Champetre Lobogal Naceo Vert Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Antica Farmacista Lustrous Fire Ajmal Facets of Him Rance 1795 Rue Rance Eau Duc De Berry CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Smell Bent Brussels Sprouted