Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Flowing Puma dla kobiet

Flowing Puma dla kobiet

Flowing marki Puma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Flowing został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są mandarynka, frezja, malina i liść czarnej porzeczki; nutami serca są irys, fiołek, mimoza i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, wanilia i piżmo.

Mandarynka Frezja Malina Liść czarnej porzeczki

Irys Fiołek Mimoza Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flowing by Puma.

Flowing Free Women
Paul Smith Extreme Woman

Flowing Recenzje Perfum

huragan
huragan

Pierwszy słodziak z jakim miałam do czynienia! Wracałam do niego kilkukrotnie, mimo jego ceny 13 lat temu :)
Zachwycił mnie od pierwszego psiknięcia. Słodki, dziewczęcy i zarazem sportowy, bo było w nim coś orzeźwiającego.
Malina, wanilia i drzewo sandałowe były najbardziej wyczuwalne ze wszystkich nut, zaś trwałość całokształtu była średnia.
Zapach na pewno przywołuje niejedno pozytywne wspomnienie :)

Zombianka
Zombianka

Gdzie tu orient?!... Prosty fruity- floral, to żaden orientalny zapach. Prosty- ale przyjemny i optymistyczny, w sam raz na wakacje. Czaiłam się na nie od roku, nie mogąc wybrać między nimi a różowymi Intimately Victorii Beckham. O pierwszeństwie nabycia zadecydowała promocja. :)
Na mnie pojawiają się przede wszystkim frezje, mięsiste i obfite, a towarzyszą im soczyste malinki. W tle są delikatne fiołki, w przeciwieństwie do fiołków w innych perfumach, które wypróbowywałam wcześniej, pachną tutaj subtelnie i po damsku, zgrabnie przemieszane z liśćmi czarnej porzeczki. W bazie wyczuwam słodkawe piżmo i jakieś drobne jasne drewienko. Zapach trwa na mnie 3 do 4 godzin, ale po 3 godzinie to tylko słaby ślad do wwąchiwania się w ciało. Projekcja przeciętna przez pierwsze 2 godziny, potem bliskoskórna- ale latem to przecież przyjemność dopsikiwać się frezyjką w płynie :)
I tylko flakon mnie zawiódł, bo atomizer pluje na mnie wariacko perfumami jak szkolna wycieczka w teatrze, usadowiona w lożach na widzów siedzących na dole widowni.

Katatonia
Katatonia

Jeden z moich pierwszych zapachów! Nosiłam go na sobie w czasach końca liceum i na początku studiów. Zapach niezobowiązujący, delikatny, dziewczęcy, niewinny, słodki, odbierany bardzo pozytywnie przez otoczenie.

Trwałość niestety pozostawiała wiele do życzenia, chociaż wersja deodorant spray, ku mojemu zdziwieniu była trwalsza.

Teraz kiedy gustuję raczej w ciężki perfumach skomponowanych przez T. Muglera, podejrzewam, że byłby dla mnie zbyt subtelny. Aczkolwiek mam do niego sentyment i być może kiedyś do niego wrócę i będę używać w upalne, letnie dni.

natalciaz
natalciaz

To jeden z moich pierwszych w życiu. Pamiętam, że był strasznie słodziutki, taki wręcz cukierkowy. Wesoły, owocowo-kwiatowy zapach, dość intensywny- na początku, ale niezbyt trwały. Puma raczej kojarzona jest ze sportem, ale ten zapach nie jest odzwierciedleniem zapachu sportowego, raczej dziewczęcego.

Madzia2109
Madzia2109

Zapach z pewnością niepowtarzalny. Jak dla mnie za mocny. Nawet po jednym "psiknięciu" kręci mi się w głowie. Mimo wszystko uwielbiam go, ponieważ jest jedyny w swoim rodzaju, przypomina mi wiele pięknych chwil. Jest bardzo radosny i pozwala zachować w pamięci właśnie takie momenty, pozytywne, pełne emocji. Polecam każdemu. Pozwólmy sobie na odrobinę magii ;D

Justynet
Justynet

Dostałam w prezencie. Nie lubię ich, bo mimo, iż rozwijają się - to jakby na gorsze. Najpierw natrafiamy na jakiś gąszcz, który może być obiecujący, ale potem jakby się nos rozbił o niewidzialną ścianę. I tak już zostaje. Jest w nim jakaś sztywność, może nieustępliwy fiołek? Są podprzeciwieństwem Maroussi Slavy Zaitseva - ta z mocnej rozwija się w delikatną, podczas gdy Puma wbija pazur w czoło i już nie wyjmuje.

MsFreddka
MsFreddka

Delikatne, lekkie, kwiatowe, oszalamiajace subtelnoscia i oryginalnoscia. Sa niezobowiazujace. Mam do nich ogromna slabosc, poniewaz to moje pierwsze perfumy, ktore kupilam:)
Jedynym minusem zapachu jest jego jest slaba trwalosc- godzina moze chwile dluzej? Tak chcialoby sie pachniec nim kilka godzin... Mimo tego i tak zuzylam juz kilka butelek:)Mysleze jest trwalszy niz Masaki

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Flowing, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Flowing, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flowing marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flowing marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Fantasy Calvin Klein CK IN2U for Her Avon Little Red Dress Giorgio Armani Armani Code for Women Nina Ricci Ricci Ricci Calvin Klein Obsession Night Woman Lady Gaga Fame Halle Berry Halle Viktor&Rolf Flowerbomb Nina Ricci Nina Avon Far Away Jimmy Choo Jimmy Choo Naomi Campbell Cat Deluxe Playboy Play It Sexy Hugo Boss Boss Orange Calvin Klein Euphoria Yves Saint Laurent Elle Priscilla Presley Indian Summer Avon City Rush for Her Puma Animagical Woman