Marki » N-Q » « Grupy

Animagical Man Puma dla mężczyzn

Animagical Man Puma dla mężczyzn

Animagical Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia Animagical Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia Animagical Man Puma dla mężczyzn Zdjęcia

Animagical Man marki Puma to perfumy dla mężczyzn. Animagical Man został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są kardamon i jabłko; nutami serca są rozmaryn, bazylia i ananas; nutą bazy jest nuty drzewne.

Kardamon Jabłko

Rozmaryn Bazylia Ananas

Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Animagical Man by Puma.

L`Homme Sport

Animagical Man Recenzje Perfum

Elegancik
Elegancik

Fajny, świeżo-orzeźwiająco-egzotyczny zapach dla mężczyzn.
Osobiście mi się bardzo podoba bo niektóre zapachy się na mnie nie trzymają tak dobrze jak właśnie puma animagical :) (oczywiście man).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Puma Animagical Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Puma Animagical Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Animagical Man marki Puma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Animagical Man marki Puma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

David & Victoria Beckham David Beckham Homme Emanuel Ungaro Ungaro pour L'Homme III Tommy Hilfiger Dreaming Bijan Bijan Men Pierre Cardin Pierre Cardin pour Homme Avon Destination Grand Canyon Miraculum Wars Classic Jacomo Jacomo de Jacomo Playboy Playboy New York Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense Jil Sander Sander for Men Ralph Lauren Ralph Burberry The Beat for Men Davidoff Good Life Oriflame Sir Avebury Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Franck Olivier Black Touch Mirato Malizia Uomo Vetyver Tom Ford Grey Vetiver Yves Saint Laurent L'Homme