Marki » N-Q » drzewne « Grupy

Potion For Women Pull and Bear dla kobiet

Potion For Women Pull and Bear dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Potion For Women marki Pull and Bear to drzewne perfumy dla kobiet. Potion For Women został wydany w latach 2012's. Nutę głowy stanowi cedr; nutami serca są ambra i nuty drzewne; nutą bazy jest ambra.

Cedr

Ambra Nuty drzewne

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Potion For Women by Pull and Bear.

Potion For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Potion For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Potion For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Potion For Women marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Potion For Women marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Versace Green Jeans Salvador Dali Purplelips Sensual Jovoy Paris Boise Guerlain Vetiver Parfumerie Generale PG18 Cadjmere Molinard Molinard Homme I Kanøn Norwegian Wood Roxana Illuminated Perfume Chaparral® Givenchy Pi Neo 2010 M. Micallef Les 4 Saisons: Automne Teufels Kuche Patchouly Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver