Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Gym Men Pull and Bear dla mężczyzn

Gym Men Pull and Bear dla mężczyzn

ozonowy
Gym Men Pull and Bear dla mężczyzn Zdjęcia

Gym Men marki Pull and Bear to aromatyczno - wodne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gym Men został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i woda morska; nutami serca są jaśmin, ambra, melon i liść fiołka; nutami bazy są drzewo gwajakowe, paczula, wetyweria i mech.

Bergamotka Mandarynka Woda morska

Jaśmin Ambra Melon Liść fiołka

Drzewo gwajakowe Paczula Wetyweria Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gym Men by Pull and Bear.

Gym Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Gym Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Gym Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gym Men marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gym Men marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo Kenzo pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Davidoff Cool Water Mexx Mexx Ice Touch Man Jean-Louis Scherrer Immense Pour Homme Roxy Roxy Love Montale Fougeres Marines L`Erbolario Nostos L`Erbolario Periplo Nicole Farhi Bleu Intense Compagnia Delle Indie Europe Mediterranean Breeze S-Perfume S-Perfume