Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Gray Shot Pull and Bear dla kobiet i mężczyzn

Gray Shot Pull and Bear dla kobiet i mężczyzn

morski
Gray Shot Pull and Bear dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gray Shot Pull and Bear dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gray Shot marki Pull and Bear to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Gray Shot został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i petitgrain; nutami serca są nuty ziołowe i wodorosty; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Mandarynka Grejpfrut Petitgrain

Nuty ziołowe Wodorosty

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gray Shot by Pull and Bear.

Gray Shot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear Gray Shot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear Gray Shot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gray Shot marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gray Shot marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Fragonard Cologne Grand Luxe Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Intelligent Nutrients Awaken Illume Happiology Bamboo & Agave Tommy Hilfiger Tommy Chevignon Best of Chevignon Christian Dior Eau Sauvage Fraicheur Cuir La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue Joop! Joop! Go Hot Summer 2008 Keiko Mecheri Taormine Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh