Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

1991 Her Pull and Bear dla kobiet

ozonowy
wodny
1991 Her Pull and Bear dla kobiet Zdjęcia

1991 Her marki Pull and Bear to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, 1991 Her został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są tangeryna, arbuz i miód; nutami serca są róża i frezja; nutami bazy są irys, drzewo sandałowe, piżmo i cedr.

Tangeryna Arbuz Miód

Róża Frezja

Irys Drzewo sandałowe Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 1991 Her by Pull and Bear.

1991 Her Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Pull and Bear 1991 Her, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Pull and Bear 1991 Her, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 1991 Her marki Pull and Bear. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 1991 Her marki Pull and Bear reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n`Rose Couture Barbie Barbie Princess Elizabeth Arden Pretty Guerlain Aqua Allegoria Cherry Blossom Nicolai Parfumeur Createur Odalisque Il Profvmo Soliflor Line Vent de Jasmin Flirt! Flowerific Henri Bendel Rose Petals InStyle Sex in The City Kiss Romane Vida Tiger Lily Melvita Floral Water Camomille Florascent 1er Mai