Marki » N-Q » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

No 7 Prudence Paris dla kobiet

No 7 Prudence Paris dla kobiet

kakaowy
No 7 Prudence Paris dla kobiet Zdjęcia

No 7 marki Prudence Paris to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. No 7 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Prudence Kilgour. Nutami głowy są anyż gwiazdkowaty i róża; nutami serca są jeżyna, Śliwka i czerwone jagody; nutami bazy są paczula, wanilia i meksykańska czekolada.

Anyż gwiazdkowaty Róża

Jeżyna Śliwka Czerwone jagody

Paczula Wanilia Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 7 by Prudence Paris.

No 7 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prudence Paris No 7, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prudence Paris No 7, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 7 marki Prudence Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 7 marki Prudence Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Caprice Amarena Carol`s Daughter Pearls Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Sweet Caramel Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme Witch Taranee Stacked Style Enchantress Laurence Dumont Tarte aux Myrtilles Giorgio Valenti One O One Experience Payard Lychee Mousse Bath and Body Works Forever Sunshine Jeanne Arthes Amore Mio