Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 4 Prudence Paris dla kobiet

No 4 Prudence Paris dla kobiet

No 4 Prudence Paris dla kobiet Zdjęcia

No 4 marki Prudence Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. No 4 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Prudence Kilgour. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, konwalia, fiołek, magnolia i Śliwka; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Konwalia Fiołek Magnolia Śliwka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 4 by Prudence Paris.

No 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prudence Paris No 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prudence Paris No 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 4 marki Prudence Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 4 marki Prudence Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Passage No.9 Sweet Years Sweet Years Women Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Renee Tuberose Givenchy Harvest 2008: Amarige Ylang-Ylang Lili Bermuda Pink Krigler English Promenade 19 DSH Perfumes Nouveau Gardenia DSH Perfumes Padme Lotus Profumum Roma Ninfea Henri Bendel Rose & Oud