Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

No 4 Prudence Paris dla kobiet

No 4 Prudence Paris dla kobiet

No 4 Prudence Paris dla kobiet Zdjęcia

No 4 marki Prudence Paris to kwiatowe perfumy dla kobiet. No 4 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Prudence Kilgour. Nutę głowy stanowi bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, konwalia, fiołek, magnolia i Śliwka; nutą bazy jest wanilia.

Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Konwalia Fiołek Magnolia Śliwka

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 4 by Prudence Paris.

No 4 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prudence Paris No 4, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prudence Paris No 4, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 4 marki Prudence Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 4 marki Prudence Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Cindy Crawford Perry Ellis Perry Ellis f Air-Val International Disney Minnie Guerlain Cruel Gardenia Guerlain Secret Intention Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Acqua di Genova Acqua di Genova - Gold Opus Oils Burlesque: Gypsy Mistral Verbena Flower Il Profvmo Multiflor Line Blanche Jacinthe Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer 2010