Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Caprina Prudence Paris dla kobiet

Caprina Prudence Paris dla kobiet

żółtych kwiatów
Caprina Prudence Paris dla kobiet Zdjęcia Caprina Prudence Paris dla kobiet Zdjęcia

Caprina marki Prudence Paris to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Caprina został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są cytrusy, mandarynka, bergamotka i miód; nutami serca są magnolia, ylang-ylang, irys, narcyz i piwonia; nutami bazy są benzoes, piżmo i wanilia.

Cytrusy Mandarynka Bergamotka Miód

Magnolia Ylang-ylang Irys Narcyz Piwonia

Benzoes Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caprina by Prudence Paris.

Caprina Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Prudence Paris Caprina, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Prudence Paris Caprina, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caprina marki Prudence Paris. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caprina marki Prudence Paris reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden Provocative woman Al-Rehab Sultana Miss Sixty Miss Sixty Revlon Charlie Red Leonard L'Orchidee Menard L'eau de Kasaneka Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 129 Lubin Nuit de Longchamp Atkinsons Jais Avon Soft Musk Tocca Colette Dorin Un Air d’Arabie Oud