Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

tuberozowy
Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia

Project D marki Project D by Dannii and Tabitha to kwiatowe perfumy dla kobiet. Project D został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są osmantus, tuberoza, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i szafran.

Neroli Ylang-ylang Bergamotka

Osmantus Tuberoza Orchidea Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Project D by Project D by Dannii and Tabitha.

Project D Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Project D by Dannii and Tabitha Project D, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Project D by Dannii and Tabitha Project D, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Project D marki Project D by Dannii and Tabitha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Project D marki Project D by Dannii and Tabitha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween 2005 Isabella Rossellini My Manifesto Badgley Mischka Fleurs de Nuit Tous Summer Emanuel Ungaro U by Ungaro for Her Etienne Aigner In Leather Fragonard Fragonard Azzaro Azzaro Couture Eau Jeune Eau Jeune Viva Passion Paris Hilton Fairy Dust biehl parfumkunstwerke hb01 Molton Brown Celestial Maracuja