Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

tuberozowy
Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia

Project D marki Project D by Dannii and Tabitha to kwiatowe perfumy dla kobiet. Project D został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są osmantus, tuberoza, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i szafran.

Neroli Ylang-ylang Bergamotka

Osmantus Tuberoza Orchidea Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Project D by Project D by Dannii and Tabitha.

Project D Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Project D by Dannii and Tabitha Project D, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Project D by Dannii and Tabitha Project D, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Project D marki Project D by Dannii and Tabitha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Project D marki Project D by Dannii and Tabitha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Magnolia Nina Ricci Love in Paris Fleur de Pivoine Davidoff Cool Water Ocean Radiance Calvin Klein Euphoria Crystalline Giorgio Armani Summer Mania Femme Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa Perry Ellis Perry Black for Her Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Waltz No.14 Yves Rocher Pivoine Dana Black Lace La Bouquetiere Muguet Florascent Aqua Floralis Rose