Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

tuberozowy
Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Project D Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia

Project D marki Project D by Dannii and Tabitha to kwiatowe perfumy dla kobiet. Project D został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są neroli, ylang-ylang i bergamotka; nutami serca są osmantus, tuberoza, orchidea i mimoza; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, ambra i szafran.

Neroli Ylang-ylang Bergamotka

Osmantus Tuberoza Orchidea Mimoza

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra Szafran

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Project D by Project D by Dannii and Tabitha.

Project D Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Project D by Dannii and Tabitha Project D, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Project D by Dannii and Tabitha Project D, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Project D marki Project D by Dannii and Tabitha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Project D marki Project D by Dannii and Tabitha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Herrera Christian Dior Lily Lomani Cruiser for Women Fabi Fabi Per Lei Perfumer`s Workshop Samba Star Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Joy Kenzo Kenzo Amour Florale Aroma M Geisha Nobara-Cha Compagnia Delle Indie Oceania Tiare Blossom Ulric de Varens Varens Original French Sweets Barneys New York Route du The L`Occitane en Provence Fleur Cherie