Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Dusk Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Dusk Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Dusk Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Dusk Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia

Dusk marki Project D by Dannii and Tabitha to orientalne perfumy dla kobiet. Dusk został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, drzewo sandałowe i ambra.

Piżmo Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dusk by Project D by Dannii and Tabitha.

Dusk Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Project D by Dannii and Tabitha Dusk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Project D by Dannii and Tabitha Dusk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dusk marki Project D by Dannii and Tabitha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dusk marki Project D by Dannii and Tabitha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Abinoam Desejo Elizabeth Taylor Passion Liz Claiborne Lucky Number 6 for Men Benetton Colors de Benetton Revlon Ciara Comme des Garcons Comme des Garcons Happy Pillow Christian Dior Ambre Nuit Comme des Garcons Glitter Guerlain Tonka Imperiale Yves Rocher Vanille Noire Ermenegildo Zegna Zegna Forte SoOud Nur