Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Dawn Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

Dawn Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet

żółtych kwiatów
ziołowy
Dawn Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia Dawn Project D by Dannii and Tabitha dla kobiet Zdjęcia

Dawn marki Project D by Dannii and Tabitha to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Dawn został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak neroli, geranium, ylang-ylang i bergamotka.

Neroli Geranium Ylang-ylang Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dawn by Project D by Dannii and Tabitha.

Dawn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Project D by Dannii and Tabitha Dawn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Project D by Dannii and Tabitha Dawn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dawn marki Project D by Dannii and Tabitha. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dawn marki Project D by Dannii and Tabitha reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Guerlain Aqua Allegoria Lilia Bella Annayake Hanami Gucci Envy Me 2 Mypa Madonna Nudes 1979 Crazy Boucheron Boucheron Eau Legere Revlon Charlie White Jesus Del Pozo Esencia de Duende Jo Malone French Lime Blossom Ayala Moriel Fetish Orlane Autour du Muguet Omnia Profumi Onice Des Filles a la Vanille Riviere de Janvier