Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Volo AZ 686 Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

kokosowy
tropikalny

Volo AZ 686 marki Profumum Roma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Volo AZ 686 został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak gardenia, wanilia i kokos.

Gardenia Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Volo AZ 686 by Profumum Roma.

Volo AZ 686 Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Volo AZ 686, intrygująca nazwa.... zapach już mniej. Gardenia której najwięcej się spodziewałam słabo się przebija przez waniliowo-kokosowy miks. Zapach słodki ale nie ulepny na szczęście.Dosyć ciepły. Ma niestety przez chwilę jakąs syntetyczną nutę, ale zanika po pewnym czasie. Dałabym głowę,że nie cały skład został podany do publicznej wiadomości bowiem po około 3-4 godzinach zdecydowanie wyczuwam gorzkie migdały i są one dosyć intensywne. Niekoniecznie ten zapach kojarzy mi się z plażą i wakacjami. Dobry na dzień i popołudnie.W chłodniejszej aurze będzie się prezentował nieco inaczej niż w czasie skwaru. Ładny ale nie jest obowiązkową pozycją na toaletce. Trwały, jak większość propozycji firmy Profumum Roma z projekcją na długość ramion. Flakon identyczny jak cała seria. Trzeba wypróbować.

Piękny, bogaty zapach – gęsta, zawiesista gardenia z odrobiną kokosa na pudrowej, nieco mlecznej heliotropowo - waniliowej bazie. Całość nieco plastikowa i sztuczna, ale bardzo mi się podoba. Trwały i intensywny.

Volo AZ 686 by Profumum Roma 3.50 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Volo AZ 686, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Volo AZ 686, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Volo AZ 686 marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Volo AZ 686 marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Amouage Jubilation for Women Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Elizabeth Taylor White Diamonds Robert Piguet Baghari 2006 Nasomatto Pardon Lorenzo Villoresi Teint de Neige Profumum Roma Acqua di Sale Givenchy Organza Serge Lutens L'Eau Froide Parfum d`Empire Wazamba Serge Lutens La Fille de Berlin Parfum d`Empire Cuir Ottoman Donna Karan Black Cashmere Givenchy Organza Indecence Carthusia Aria di Capri Profumum Roma Aquae Nobilis Profumum Roma Confetto Profumum Roma Fiori d'Ambra Serge Lutens Douce Amere Amouage Dia pour Femme