Marki » N-Q » « Grupy

Thundra Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Thundra Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Thundra marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak paczula, mięta i białe piżmo.

Paczula Mięta Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Thundra by Profumum Roma.

Chypre Mousse

Thundra Recenzje Perfum

Na papierze to niemal idealnie odzwierciedlony zapach leśnej ściółki wczesną jesienią – wilgotna ziemia, rozwijająca się grzybnia, butwiejące kawałki drewna – kocham ten zapach w naturze. Na skórze jednak już tego nie czuć – dominuje paczula połączona z mięta , a pod koniec pojawia się odrobina łagodnego piżma.

Bardzo interesujący zapach – przyjemnie męski, chłodno – ziemisty dzięki paczuli i mięcie. Nosić go nie będę, bo traktuje go raczej jako perfumeryjną ciekawostkę niż coś co mogłabym nosić na skórze. Trwałość dość dobra – raczej bliskoskórny.

Thundra by Profumum Roma 3.46 out of 5 based on 15 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Thundra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Thundra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Thundra marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Thundra marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Victrix Nasomatto Absinth Profumum Roma Fumidus Profumum Roma Acqua di Sale Diptyque Philosykos Lubin Idole Montale Black Aoud Serge Lutens Fille en Aiguilles By Kilian Straight to Heaven Comme des Garcons Black Nasomatto Duro Serge Lutens Fumerie Turque Amouage The Library Collection Opus VI Christian Dior Dior Homme Olivier Durbano Black Tourmaline Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Bond No 9 New York Oud Nasomatto Black Afgano Ramon Molvizar Black Cube M. Micallef Gaiac