Marki » N-Q » « Grupy

Soavissima Profumum Roma dla kobiet

Soavissima Profumum Roma dla kobiet

Soavissima marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet. Soavissima został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, białe kwiaty i irys.

Ambra Białe kwiaty Irys

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Soavissima by Profumum Roma.

Teint de Neige

Soavissima Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Trzeci zapach Profumum Roma, który testuję. Łączy je to samo: są proste w budowie, nie ewoluują, dośc dosłowne w przekazie, treściwe, z dużą projekcją i bardzo trwałe.
Soavissima to w sumie zasypka pudrowa dla niemowląt, używałam takiej firmy Nivea bodajże, biały zmielony na najdrobniejszy pył puder plus słodkawo-żywiczna ciepła nuta, dość dusznawa, parna. Irys, jaśmin i słona tłustawa ambra zatopione w miałkiej białej ale dość ciężkiej zasypce.
Polecam Soavissimę wielbicielkom Loukhoum Keiko Mecheri, Teint de Neige i podobnych produktów. Ja niestety wyczuwam na początku dziwaczną nutę pasty Jawox, jednak Soavissima po 2, 3 godzinach zamienia się na mnie w zasypkę Nivea dla wrażliwych różowiutkich pulchniutkich pupć maleństw pieluchowych.
Zapachy Rzymu to nie moja bajka, są - jak dla mnie oczywiście za mało wyrafinowane, taka kawa na ławę, monotonne i ciężkie ale nie można im odmówić siły przekazu, mocy i treści przy tak skromnej liczbie składników, na pewno będzie miała wielbicieli, może więcej, niż przeciwników, perfumoholicy lubią konkrety ;). Mnie ta zasypka dość mocno zamula i po paru godzinach noszenia zanudza swoją prosta konkretnością aż chciałabym zawołać: no rusz się, niech coś się w końcu dzieje...ale coś w sobie kurczę ma...
Trwałość i projekcja ogromne: Maxissima ;D
Edit: po noszeniu przez 2 dni Soavissimy nie mogę się od niej odkleić, zapach globalnie jest cudowny, rozgrzewający, pachnie jak milion Dolarów, nuta Jawoxu wychodzi tylko na skórze.
Muszę go mieć...uzależnił mnie od siebie...

Cudowny, ach...bardziej luksusowa, mniej jadalna, bardziej pudrowo - mydlana wersja mojego kochanego Teint de Neige. Trwałość świetna. Marzę o własnym flakonie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Soavissima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Soavissima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Soavissima marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Soavissima marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lorenzo Villoresi Teint de Neige The Vagabond Prince Enchanted Forest Guerlain L'Heure Bleue Keiko Mecheri Ume Montale Dark Purple L`Erbolario Dolcelisir Cacharel LouLou Vivienne Westwood Boudoir Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Thierry Mugler Alien Essence Absolue Montale Powder Flowers Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Tom Ford Noir Pour Femme Penhaligon`s LP No:9 Jesus Del Pozo In Black Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Molinard Habanita Rouge Bunny Rouge Tenera Stendhal Elixir Noir