Marki » N-Q » « Grupy

Santalum Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Santalum Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

dymny

Santalum marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, mirra i przyprawy.

Drzewo sandałowe Mirra Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santalum by Profumum Roma.

Santalum Recenzje Perfum

Li
Li

Nie wypowiem się na temat samego odbioru zapachu, ponieważ Lady Vader powiedziała już wszystko - począwszy od tego, jak pachnie, po kwestie trwałości i intensywności.

Wypowiem się natomiast w innej kwestii. Miałam próbkę tego zapachu nabytą w Quality w okresie letnim. Bezpośrednio po zakupie pachniała ok, wszystko było w porządku. Próbkę zabrałam ze sobą na urlopowe wojaże (klimatyzowanym samochodem, więc max temperatura około 20 stopni). I co? Po 1000 km z okładem przebywania w bagażach i paru przypadkach, kiedy miałam ją w wyższej temperaturze w kosmetyczce, próbka w zasadzie przestała pachnieć. Rozumiem, że perfumom najlepiej robi ciemność i chłód, i tak zwyczajowo je przechowuję, ale nie może tak być, że perfumy przestają pachnieć po spędzeniu w podwyższonej temperaturze jakichś dwóch tygodni. Nie wiem czego to kwestia, czy tej dziwnej, olejkowatej konsystencji (o ile dobrze kojarzę, Profumum ma bardzo wysoką koncentrację, ale za tym w parze idzie taka właśnie tłustawa konsystencja?), czy czego konkretnie, ale dla mnie w tym momencie przestały być atrakcyjne, chociaż zapach mi się podoba. Nie kupiłabym pełnego flakonu, zrezygnowałam także z możliwości zakupu odlewki, bo szkoda by mi było, gdyby skończyła tak samo jak próbka. Szkoda.

Drzewo sandałowe i mirra – początek jest niczym sandałowe kadzidełko, później się wysładza i staje się odrobinę pudrowy.

Nie w moim typie - drzewo sandałowe bardzo lubię, ale nieco delikatniejsze, ocieplone wanilią i pudrem jak w Samsarze - tutaj jest zbyt ostre. Trwałość i intensywność kiepska.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Santalum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Santalum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santalum marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santalum marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Diptyque L'Eau Trois Nasomatto Black Afgano Amouage Memoir Man CB I Hate Perfume In The Library Profumum Roma Victrix Profumum Roma Olibanum Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal L`Artisan Parfumeur Bois Farine By Kilian Straight to Heaven Gucci Gucci pour Homme CB I Hate Perfume November Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens James Heeley L'Amandiere Memo Shams Oud Les Liquides Imaginaires Bello Rabelo Yves Saint Laurent M7 Olivier Durbano Jade Eau D`Italie Bois d’Ombrie