Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Ninfea Profumum Roma dla kobiet

Ninfea Profumum Roma dla kobiet

Ninfea marki Profumum Roma to kwiatowe perfumy dla kobiet. Ninfea został wydany w 2010 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wiciokrzew, róża, fiołek, trawa i siano.

Wiciokrzew Róża Fiołek Trawa Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ninfea by Profumum Roma.

Lipstick Rose

Ninfea Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

bardzo piekny zapach w którym głownie wyczuwam delikatnego fijołka. lekko pudrowy, faktycznie raczej bliskoskórny. Zbieram komplementy gdy mam go na sobie:-),

Bardzo ładna kombinacja pudrowej róży, fiołka i nut zielonych. Całość jest dość słodka, kojarzy się nieco z zapachem szminki i przypomina mi bardzo Lipstick Rose Malle, ale Ninfea nie jest tak syntetyczna. Trwałość średnia, raczej bliskoskórny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Ninfea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Ninfea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ninfea marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ninfea marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

The Different Company Sublime Balkiss Fueguia 1833 Malena Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Fueguia 1833 Alguien Sueña Fueguia 1833 La Cautiva Fueguia 1833 Mbucuruyá Fueguia 1833 Agua Magnoliana Annick Goutal Le Chevrefeuille L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Annick Goutal Ce Soir Ou Jamais Annick Goutal Un Matin d`Orage Profumum Roma Acqua di Sale Molinard Nirmala Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Tom Ford Black Orchid Pierre Balmain Ivoire Bottega Veneta Bottega Veneta Penhaligon`s Vaara Chabaud Maison de Parfum Etoile de Lune Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her