Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Neroli Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Neroli Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Neroli marki Profumum Roma to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, mirra, gorzka pomarańcza, petitgrain i neroli.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Mirra Gorzka pomarańcza Petitgrain Neroli

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Neroli by Profumum Roma.

Neroli Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Neroli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Neroli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Neroli marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Neroli marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Fragonard Belle de Nuit Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang Jeanne Arthes Sultane Gold Halston Halston Woman The Crown Perfumery Co. Tanglewood Bouquet Red Flower Organic Perfume Ambrette DSH Perfumes Prana Alta Moda Midnight Dreams Lulu Beauty Marlena