Marki » N-Q » « Grupy

Ichnusa Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Ichnusa Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Ichnusa marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak liść figi, mirt, siano, trawa i figowiec.

Liść figi Mirt Siano Trawa Figowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ichnusa by Profumum Roma.

Armani Prive Figuier Eden

Ichnusa Recenzje Perfum

Raisa
Raisa

Dziwna sprawa z tą Ichnusą.

Otwarcie jest trawiasto-liściaste. Kiedy wąchałam w perfumerii i buchnęło mi w twarz tymi liśćmi (jakby z pełni lata, trochę już spalonymi słońcem, ale nadal świeżymi) i tą trawą (już nie wiosenną świeżynką, ale jeszcze nie zmęczoną upałem), myślałam, że to będzie wreszcie ten mój wymarzony trawiasty zapach.

Kiedy już zaaplikowałam spokojnie próbkę i pozachwycałam się tym otwarciem, zapach wziął i zniknął! Przez jakąś godzinę zdawało się, że go nie ma. Słowem: Ichnusa jest nietrwała. A tu niespodzianka. Ona nie jest nietrwała, tylko kapryśna - po godzinie wróciła, w nieco innym wydaniu. Jakby w międzyczasie lato dojrzało.

W tej drugiej fazie rozwoju Ichnusy czuję przede wszystkim figę - miękką, rozpływającą się figę. Troszkę się dziwię, że tak mało osób zaznacza ją wśród wyczuwanych nut. Według mnie figa tu dominuje. Figa z domieszką siana i nieusuwalnego wspomnienia o świeżej trawie i liściach. Te nuty są obecne, ale jako wspomnienie właśnie. Ktoś figę wytarzał w sianie i trawie, trochę źdźbeł się przykleiło, ale większość niestety odpadła.

Umieściłabym Ichnusę między Premier Figuier a L'Ombre Dans L'Eau.

Lubię, ale nie zachwycam się.

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Kompletnie się nie zgadzam z 2gą recenzją.
Trwałość ogromna, sam zapach OBŁĘDNY, 1 z najpiękniejszych fig w perfumach, bardzo oryginalna, nietuzinkowa zieloność liści.
Zielone arcydzieło i 1 z najlepszych zapachów Profumum, całkowicie wart swojej ceny - Ichnusa i Dambrosia to 2 obłędne figi - 1 zielono-ziołowa, aromatyczna, zielony zawrót głowy (Ichnusa), 2ga słodka, drewno figowe (Dambrosia).

Piękna, lekko drzewna figa, z odrobiną kokosa, która na mojej skórze pachnie niczym pasta do podłogi. Myślałam, że będzie bardziej orzeźwiający i wytrawny, ale i tak bardzo mi się podoba. Gdyby jeszcze był trwalszy...

Ichnusa by Profumum Roma 4.30 out of 5 based on 12 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Ichnusa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Ichnusa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ichnusa marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ichnusa marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byredo Pulp Serge Lutens Fille en Aiguilles Comme des Garcons Black Yves Saint Laurent La Collection M7 Oud Absolu Serge Lutens Gris Clair Profumum Roma Acqua di Sale Profumum Roma Arso Profumum Roma Battito d`Ali By Kilian Straight to Heaven Parfum d`Empire Cuir Ottoman Olivier Durbano Black Tourmaline Nasomatto Absinth Amouage Jubilation for Men Amouage Memoir Man Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Jean Paul Gaultier Kokorico Amouage Dia pour Femme Serge Lutens Clair de Musc Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal)