Marki » N-Q » orientalne « Grupy

Fiori d'Ambra Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Fiori d'Ambra Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Fiori d'Ambra marki Profumum Roma to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, opium i przyprawy.

Ambra Opium Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiori d'Ambra by Profumum Roma.

Fiori d'Ambra Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Nie mam żadnych zkojarzen z Opium, absolutnie.
Tu ambra jest szorstka z początku i niczym nie powalająca. z czasem łagodnieje i staje coraz ładniejsza, przechodzi w fazę narkotyczną.Nie jest to zapach obojetny, raczej lepiej się układa w chłodniejsze dni.

Bardzo ciekawa ambra – mocno przyprawowa i odrobinę skórzana. Zapach przypomina mi w swym klimacie Opium, nie jest jednak tak ciężki.

Końcówka jest zaskakująca, bo pojawiają się goździki (kwiaty), które nieco się zmydlają. Trwałość bardzo dobra.

Fiori d'Ambra by Profumum Roma 4.50 out of 5 based on 5 ratings and 2 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Fiori d'Ambra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Fiori d'Ambra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiori d'Ambra marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiori d'Ambra marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Victrix Nasomatto Black Afgano Profumum Roma Acqua di Sale Bond No 9 New York Oud Serge Lutens Fumerie Turque Profumum Roma Fumidus  M. Micallef Vanille Fleur By Kilian Cruel Intentions Frapin Caravelle Epicee Amouage Silver Cologne Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Profumum Roma Ambra Aurea Histoires de Parfums Ambre 114 Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Profumum Roma Thundra Keiko Mecheri Loukhoum Parfum du Soir Nasomatto Absinth Escentric Molecules Escentric 02 Nasomatto Duro