Marki » N-Q » « Grupy

Dulcis in Fundo Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Dulcis in Fundo Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Mam: 2 Miałem: 3 Chcę: 8 Ukochany zapach: 1

Dulcis in Fundo marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Dulcis in Fundo został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak wanilia i cytrusy.

Wanilia Cytrusy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dulcis in Fundo by Profumum Roma.

Dulcis in Fundo Recenzje Perfum

AlexGGS
AlexGGS

Początek o zapachu skórki pomarańczowej, cytrusów, a w tle cichutku wanilia.
To było bardzo obiecujące. Po pewnym czasie na mnie wychodzi wanilia, ale taka podgniła...wręcz spleśnia troszkę , może mszysta.
Dzisiaj ogromny upał , więc może to zapach nie na dzisiaj. Przetestuję w chłodniejsze dni.
W tej chwili nieznośny.

amanda
amanda

Wanilia po prostu pyszna!,w postaci tofii,krówek.
Ale nie ulepna,bardziej nazwijmy ją puchata i na szczęście pozbawiona syntetyku, bo mnie przedstawia się wyjątkowo apetycznie,naturalnie.
Cytrusów od poczatku do końca brak,ale ja za nimi tutaj nie tęsknię, nie są absolutnie potrzebne.
Ta smakowita wanilia sama w sobie jest wystarczalna by zapach był fajnym dopełnieniem jesienno zimowej garderoby.
Aż żal bierze,że mam tylko mała odlewkę,ale nie żałuję,wpost przeciwnie cieszę się,że mogłam poznać i z przyjemnością użyję jak przyjdzie na nie czas.

Ciężka, ulepna, spożywcza wanilia - lekko dymna z odrobiną cytrusów w tle. Dużo droższa wersja L Lolity Lempickiej. Trwałość rewelacyjna, całodzienna, może zmęczyć.

gardenia
gardenia

Dulcis in Fundo-dosłownie znaczy słodkości na dnie,a tak w prznośni:najlepsze na koniec!
Najlepsze jest już prawie na początku,ładna,transparentna wanilia,nie oleista,choć z działu spożywczego,podprawiona startą skórką ze swieżutkiej,żóciutkiej cytrynki.I właściwie to wszystko.
Mi osobiście zapach się bardzo podoba-lekki,taka puszysta cytrynowo-waniliowa tarta,wanilia bardzo ładnie ujęta w "nienapięte",smakowite i nie mdlaco-przesłodzone ramy.
Za tę cenę jednak nie skorzystam.Aż taki cud dla mnie to nie jest.Jako prezent chetnie przyjmę,w każdej chwili:)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Dulcis in Fundo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Dulcis in Fundo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dulcis in Fundo marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dulcis in Fundo marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Santal Majuscule Carner Barcelona Cuirs Annayake Miyako By Kilian Straight to Heaven Chanel Chanel N°5 Profumum Roma Vanitas Profumum Roma Battito d`Ali Guerlain Spiritueuse Double Vanille Christian Dior Fève Délicieuse L`Artisan Parfumeur Coeur de Vetiver Sacre Montale Patchouli Leaves Profumum Roma Acqua di Sale Serge Lutens Jeux de Peau Frederic Malle Musc Ravageur Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Parfum d`Empire Cuir Ottoman Chopard Casmir Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Serge Lutens El Attarine Carthusia Ligea la Sirena