Marki » N-Q » « Grupy

Dambrosia Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Dambrosia Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

migdałowy

Dambrosia marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, migdał, gruszka, figa i winogrona.

Drzewo sandałowe Migdał Gruszka Figa Winogrona

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dambrosia by Profumum Roma.

Cozumel

Dambrosia Recenzje Perfum

Pozzzziomka
Pozzzziomka

Razem z zrecenzowaną Ichnusą tej marki, to moje ulubione Profumum Roma. Oba zapachy naprawdę warte swojej ceny 795zł za 100ml.
Ja z PR mam flakon Battito d`Ali, który to zapach uwielbiam, ale gdyby cofnęła czas, to pokusiłabym się o Dambrosię, która jest dla mnie ideałem figowym.
Ichnusa to ideał figowo-zielono-ziołowy
Dabrosia to ideał w innej kategorii figowców, kategorii owocowo-drzewnej.
W Dabrosii czuć rozkwit owocu figi, ale również wydźwięk kokosowy, mogłoby to być drewno figowe, ale w nutach nie ma, to pewnie efekt migdał+drzewo sandałowe.
Nadanie słodkiej drzewności nucie słodkiej figi, pobrzmiewające słodkości migdałowo-kokosowe, a raczej kokosowo-migdałowe.
Trochę w sumie kategoria gourmand, za którą nie przepadam, ale ten zapach jest OBŁĘDNY.
Cudny w każdej kwestii, mega ogoniasty, trwały, bardzo trwały, wart każdej wydanej złotówki i o flaszki Ichnusa i Dambrosii się jeszcze na pewno pokuszę.
Nie ma ani grama przesłodzenia przy dużej dozie słodkości.
Nie ma niczego ssztucznego.
Piękny iście niszowy słodziak, wyjątkowy i marka Micallef może tylko chcieć tak cudnego słodziaka, jaki ma Profumum Roma.
Hmm
To, po dłuższym namyśle, chyba 1 z najpiękniejszych, jak nie najpiękniejszy słodziak niszowy :)
Figa idealna.
Z słodkich figowców typu Figa Extreme L`artisana, Bois Naufrage, Philosykos, który ewoluuje od zieloności do słodkości ..., Figa z Verbeną Phaedon - Dambrosia jest najpiękniejsza, to trzeba poczuć, żeby zrozumieć jak ogromna moze być miłość do tego zapachu.
Za każdym razem jak jestem w QM i wychodzę z coraz to inną flaszką ten zapach muszę poczuć, muszę zaaplikować.
Testuję też wtedy i inne zapachy, ale po wyjsciu to zawsze Dambrosia jest w moich myślach.
Wyjatkiem było ostatnio wyjście po poznaniu Smoke for the Soul, to też była duża siła rażenia na moje emocje.

Śliczny owocowy zapach z dominującą, soczystą, słodką figą, a w tle sporo drzewa sandałowego. Początek mnie zachwycił, ale bardzo szybko zapach stracił moc i przyczaił się delikatnie przy skórze. Trwałość i intensywność niestety kiepska.

vertigo
vertigo

Dambrosia to figa bakaliowa, kokosowo-migdałowa.
Zapach nasycony, mocno aromatyczny, nektarowy, a oprócz tego jakiś taki mało żywotny i nudny.
Mi się nie podoba, wolę figę w wersji świeżej.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Dambrosia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Dambrosia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dambrosia marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dambrosia marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

M. Micallef Gaiac M. Micallef Aoud Gourmet Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca Byredo Bal d'Afrique Serge Lutens L'Eau Froide Serge Lutens Santal Majuscule The Different Company Sublime Balkiss Profumum Roma Vanitas Diptyque Philosykos Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Annick Goutal Un Matin d`Orage Hermes Eau de Narcisse Bleu Profumum Roma Dulcis in Fundo Sisley Soir de Lune L`Artisan Parfumeur L’Ete en Douce Balenciaga Balenciaga Paris l'Edition Mer Profumum Roma Acqua di Sale Amouage Amouage Lyric Woman Serge Lutens Ambre Sultan Majda Bekkali Sculptures Olfactives Mon Nom Est Rouge