Marki » N-Q » « Grupy

Aquae Nobilis Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Aquae Nobilis Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

gorzki

Aquae Nobilis marki Profumum Roma to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aquae Nobilis został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak geranium, piołun, wetyweria i mech dębowy.

Geranium Piołun Wetyweria mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aquae Nobilis by Profumum Roma.

Aquae Nobilis Recenzje Perfum

Beata Maria
Beata Maria

Świetny, mocno wytrawny z dużą dozą goryczy.Nie przeszkadza to jednak w noszeniu i poleceniu tego zapachu kobietom. Jest konkretny a to dzięki dużej zawartości geranium , wetyweru i absyntu. Dopełnieniem jest piżmowa baza. Zapach dla osób zdecydowanych, kroczących wytyczonymi ściezkami i osiągających cele. Znakomicie sprawdzi się w cieple dni. Ma pazur. Flakon typowy vdla rodzeństwa Durante.Polecam.

Wetiwer, geranium i piołun. Gorzki, wytrawny, zielony zapach - kojarzy mi się ze świeżo skoszoną trawą. Bardziej męski niż kobiecy, ale nosiło się go bardzo ciekawie. Dość trwały, ale mało intensywny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Aquae Nobilis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Aquae Nobilis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aquae Nobilis marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aquae Nobilis marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Profumum Roma Acqua di Sale Frederic Malle Vetiver Extraordinaire Tauer Perfumes 07 Vetiver Dance Christian Dior Bois D`argent Nasomatto Pardon Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens L'Eau Froide Chanel Chanel No 19 Poudre Serge Lutens Fille en Aiguilles Christian Dior Dior Homme Guerlain Vetiver Profumum Roma Volo AZ 686 Montale Amber & Spices Profumum Roma Fiori d'Ambra Etro Vetiver Bond No 9 Bond No. 9 Perfume Penhaligon`s Lavandula Profumum Roma Confetto Serge Lutens Chergui Serge Lutens Douce Amere