Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Acqua e Zucchero Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Acqua e Zucchero Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Acqua e Zucchero marki Profumum Roma to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, leśne owoce i wanilia.

Kwiat pomarańczy Leśne owoce Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua e Zucchero by Profumum Roma.

Soft
Pink Sugar
Beyond Love

Acqua e Zucchero Recenzje Perfum

amanda
amanda

Dla mnie to po prostu Aquolina Pink Sugar tylko w znacznie droższej cenie.
Ten sam rodzaj palonego cukru z dyskretną lukrecją,ta wata cukrowa i karmel,ten sam rodzaj odbierania zapachu.
Jeśli już kiedyś napaliłabym się na ten typ to zdecydowanie kupię tanią Pink Sugar.

tia
tia

Przypomina mi Love By Kilian. Wolę inne kompozycje tego domu perfumiarskiego. Naturalnie są piękne, ale nie na w nich nic nadzwyczajnego

hasi
hasi

Mnie tak średnio na jeża się widział. Wanilia, palony cukier plus jakieś takie sztuczne owocki.
Mocno rozcieńczony owocowo-waniliowy soczek, średnio trwały, nie przeszkadza ani jakoś specjalnie nie zachwyca, a już patrząc na cenę to w ogóle trochę nieporozumienie.

Beata Maria
Beata Maria

Zachwycający - to najwłasciwsze określenie. bardzo kobiecy, delikatnie otulający i fantastycznie podnoszący nastrój. Poza tym znakomita trwałośc. wart polecenia.

kasia67
kasia67

Piękno tkwi w prostocie i harmonii...
I tak jest w przypadku zapachów Profumum Roma.
Acqua e Zucchero uważam za zapach zachwycający. Te perfumy są piękne, elegancko słodkie, przytulne, otulające, seksowne, kompletnie nie drażniące (przynajmniej na mnie). Nie wyczuwam w nich syntetycznych nut, a jestem szczególnie na nie wrażliwa. Wanilia daje wspaniałą słodycz, przełamaną kwiatem pomarańczy i akordem owoców, co powoduje, że nie są mdłe. Są trwałe, wydajne, a otoczenie nie pozostaje na nie obojętne. Uważam ten zapach za znakomity i czuję się w nim świetnie.

Dość sztuczna mieszanka owoców, wanilii i palonego cukru. Początek jest dziwny – bardziej niż zapach gourmand przypomina mi krem pielęgnacyjny aromatyzowany cukrem i owocami.

Później pojawia się sztuczna, świecowa wanilia – zapach gęstnieje, przywiera do skóry i trzyma się jej mocno przez cały dzień.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Acqua e Zucchero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Acqua e Zucchero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua e Zucchero marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua e Zucchero marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Profumum Roma Battito d`Ali Keiko Mecheri Loukhoum Eau Poudree Fendi Fendi Theorema Vivienne Westwood Boudoir By Kilian Back to Black Rochas Femme Rochas Xerjoff Bouquet Ideale Montale Intense Cafe Diptyque Eau Duelle Rochas Tocade Nobile 1942 La Danza delle Libellule Nasomatto Black Afgano Jil Sander Jil Sander No 4 Serge Lutens Bois et Fruits Serge Lutens Santal Majuscule Frapin 1270 Frederic Malle Musc Ravageur Kenzo Kenzo Jungle le Tigre Guerlain Spiritueuse Double Vanille