Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Acqua Viva Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

Acqua Viva Profumum Roma dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

Acqua Viva marki Profumum Roma to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak cedr virginia, cytryna amalfi, cyprys i złotokap.

Cedr Virginia Cytryna Amalfi Cyprys Złotokap

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Viva by Profumum Roma.

Lux

Acqua Viva Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Uwielbiam cytrynowe perfumy!
Acqua Viva to fantastyczny zapach - naturalna słodycz i kwaśność cytryny, bez grama cukru, za to z dodatkiem drzewno-zielonego, lekko przykurzonego akordu cyprysowo-cedrowego.
Całość świeża i cudownie wakacyjna.
Duża trwałość i projekcja.
Nie porównałabym go do totalnie sztucznego Lux.

Bardzo ładna, naturalna cytryna, bez skojarzeń z środkami czyszczącymi. Początek jest cytrusowo - orzeźwiający, później dochodzą nuty drzewne i zapach niestety szybko gaśnie .

kjgeneral
kjgeneral

Bardzo realistyczna i naturalna cytryna, taka spożywcza, aż chce się ją skosztować... Trwałość bardzo dobra, jak na nietrwałe nuty cytrusowe. Projekcja nienarzucająca się. Baza oparta na cedrze i cyprysie, trwa baaardzo długo i nawet po prysznicu dobrze ją czuć.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumum Roma Acqua Viva, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumum Roma Acqua Viva, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Viva marki Profumum Roma. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Viva marki Profumum Roma reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Tom Ford Amber Absolute Tom Ford Sahara Noir Frapin 1270 Tom Ford Italian Cypress By Kilian Straight to Heaven Comme des Garcons Amazingreen James Heeley Menthe Fraiche Guerlain Tonka Imperiale Creed Aventus Profumum Roma Victrix Thierry Mugler A*Men Pure Malt Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais Lubin Idole Eau de Parfum The Vagabond Prince Enchanted Forest Thierry Mugler A*Men Pure Coffee Tom Ford Noir de Noir Tom Ford Mandarino di Amalfi Amouage Amouage Epic Man Carner Barcelona Cuirs Profumum Roma Acqua di Sale