Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Tanit Profumi di Pantelleria dla kobiet

Tanit Profumi di Pantelleria dla kobiet

Tanit marki Profumi di Pantelleria to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są morela, marakuja i liść fiołka; nutami serca są bazylia, imbir, szafran, irys, jaśmin, osmantus, magnolia i piwonia; nutami bazy są wetyweria, paczula, piżmo i cedr virginia.

Morela Marakuja Liść fiołka

Bazylia Imbir Szafran Irys Jaśmin Osmantus Magnolia Piwonia

Wetyweria Paczula Piżmo Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tanit by Profumi di Pantelleria.

Tanit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Tanit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Tanit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tanit marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tanit marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Perry Ellis 360° Red Annick Goutal Le Muguet Bijan DNA Femme Bourjois Soir de Paris (Evening in Paris) Frederic Malle Lys Mediterranee Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Clinique Clinique Happy Summer Spray Les Parfums de Rosine Pousierre de Rose Lancome Attraction Summer Donna Karan Iris DSH Perfumes Pink Gardenia Stila Midnight Bloom