Marki » N-Q » szyprowe « Grupy

Profumo di Pantelleria Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

Profumo di Pantelleria Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

ziołowy

Profumo di Pantelleria marki Profumi di Pantelleria to szyprowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Profumo di Pantelleria został wydany w 1998 roku. Nutami głowy są lawenda, cytryna amalfi, gorzka pomarańcza, pomarańcza i mandarynka; nutami serca są jaśmin, neroli, geranium, rozmaryn, tymianek i bazylia; nutami bazy są paczula, mech dębowy i ambra.

Lawenda Cytryna Amalfi Gorzka pomarańcza Pomarańcza Mandarynka

Jaśmin Neroli Geranium Rozmaryn Tymianek Bazylia

Paczula Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Profumo di Pantelleria by Profumi di Pantelleria.

Profumo di Pantelleria Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Profumo di Pantelleria, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Profumo di Pantelleria marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Profumo di Pantelleria marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Domenico Caraceni Domenico Caraceni 1913 Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Patyka Chypre Bronnley English Fern Creed Vintage Tabarome Brooksfield Brooksfield Men Daniel Vaudd Amplexus Auguste Esprit de Chypre Avon True Force Schiaparelli Snuff Jeanne Arthes Shanghai Night