Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Nica Profumi di Pantelleria dla kobiet

Nica Profumi di Pantelleria dla kobiet

Nica marki Profumi di Pantelleria to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są tangeryna, jagoda i winogrona; nutami serca są kardamon, frezja, fiołek i owoc muszkatołowca; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Tangeryna Jagoda Winogrona

Kardamon Frezja Fiołek Owoc muszkatołowca

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nica by Profumi di Pantelleria.

Nica Recenzje Perfum

tia
tia

Bardzo przeciętny zapach. Na mojej skórze dominuje kardamon i cedr i owoce muszkatołowca. Reszta zniknęła niestety. Ani śladu po kwiatach. Zapach nieciekawy

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Nica, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Nica, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nica marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nica marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Salvador Dali Purplelight Guerlain L'Instant Magique Jil Sander Style Tom Ford Purple Patchouli Bond No 9 Nuits de Noho Bill Blass Couture 3 Geo. F. Trumper Wellington Cologne Ella Mikao Yujin Feroce Succes de Paris Fujiyama O Boticario Quasar D.S. & Durga 1538 Rheims Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles