Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Maestrale Profumi di Pantelleria dla mężczyzn

Maestrale Profumi di Pantelleria dla mężczyzn

Maestrale marki Profumi di Pantelleria to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są lawenda, bergamotka i rabarbar; nutami serca są goździk (roślina), irys, kardamon, kolendra i rum; nutami bazy są wetyweria, cedr virginia i ambrette (piżmo ambrowe).

Lawenda Bergamotka Rabarbar

Goździk (roślina) Irys Kardamon Kolendra Rum

Wetyweria Cedr Virginia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Maestrale by Profumi di Pantelleria.

Maestrale Recenzje Perfum

Maestrale by Profumi di Pantelleria 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Maestrale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Maestrale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Maestrale marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Maestrale marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Hugo Boss Boss Elements Maurer & Wirtz Mustang Man Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Odori Zafferano Abercrombie & Fitch Colden Demeter Fragrance Chai Tea Smell Bent Elf-Fulfilling Prophecy Kiss Cosmetics Kiss Her D`Orsay Chevalier d'Orsay Bath and Body Works Chai Anise Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights CnR Create Sagittarius for Men