Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Dammuso Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

Dammuso Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

lekko korzenny

Dammuso marki Profumi di Pantelleria to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna amalfi, lima i czarna porzeczka; nutami serca są kardamon, cedr virginia, drzewo sandałowe i wetyweria; nutami bazy są piżmo i herbata.

Grejpfrut Cytryna Amalfi Lima Czarna porzeczka

Kardamon Cedr Virginia Drzewo sandałowe Wetyweria

Piżmo Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dammuso by Profumi di Pantelleria.

Dammuso Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Dammuso, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Dammuso, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dammuso marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dammuso marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Tokyo by Kenzo Oriflame Deep Woods Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Tonino Lamborghini Feroce Bijan Bijan VIP Porsche Design The Essence Intense CB I Hate Perfume Patchouli Empire Playboy Playboy New York Farmacia SS. Annunziata Sofron SoOud Fam Galimard Galimar Le Labo Chant De Bois