Marki » N-Q » aromatyczno - owocowe « Grupy

Aire Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

Aire Profumi di Pantelleria dla kobiet i mężczyzn

Aire marki Profumi di Pantelleria to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Aire został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Maurizio Cerizza. Nutami głowy są cytrusy, kiwi, cedr virginia i biała herbata; nutami serca są irys, jaśmin i biały pieprz; nutami bazy są fasolka tonka, mate i białe piżmo.

Cytrusy Kiwi Cedr Virginia Biała herbata

Irys Jaśmin Biały pieprz

Fasolka tonka Mate Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Aire by Profumi di Pantelleria.

Aire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi di Pantelleria Aire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi di Pantelleria Aire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Aire marki Profumi di Pantelleria. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Aire marki Profumi di Pantelleria reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men Calvin Klein Ck One Graffiti Neil Morris Aegean L`Erbolario Rugiada d`Oriente Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Demeter Fragrance Sex on the Beach April Aromatics Navel Chakra Oil Corine de Farme Douceur Nature Figue Infusion Organique Acai Rain Love & Toast Clementine Crush Detaille Miles Teufels Kuche Patchouly Pure Sin