Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Versilia Vintage Boise został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są wetyweria, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są lawenda, geranium i biały miód; nutami bazy są paczula, cedr virginia, Żywica elemi i fasolka tonka.

Wetyweria Bergamotka Gorzka pomarańcza

Lawenda Geranium Biały miód

Paczula Cedr Virginia Żywica elemi Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versilia Vintage Boise by Profumi del Forte.

Versilia Vintage Boise Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Versilia Vintage Boise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Versilia Vintage Boise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Tom Ford Oud Wood Tann Rokka Kisu Cattier Eau Boisee Miller Harris L`Air de Rien Reminiscence Eau de Patchouli Soivohle Oudh Lacquer DSH Perfumes Sandalo Inspiritu CB I Hate Perfume Fire From Heaven D.S. & Durga Smoked Amber Strellson Strellson No 1 The Organic Pharmacy Organic Glam Oud Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi