Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1

Versilia Vintage Boise Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Versilia Vintage Boise został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są wetyweria, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są lawenda, geranium i biały miód; nutami bazy są paczula, cedr virginia, Żywica elemi i fasolka tonka.

Wetyweria Bergamotka Gorzka pomarańcza

Lawenda Geranium Biały miód

Paczula Cedr Virginia Żywica elemi Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Versilia Vintage Boise by Profumi del Forte.

Versilia Vintage Boise Recenzje Perfum

lucy
lucy

Początek nie zachwyca, zbyt koloński, wytrawny, męski. Czym dalej jednak w las, w tym przypadku cedrowy, tym lepiej.Cedr jest tutaj bardzo świeży, jak dopiero natemperowany ołówek. Do tego dołącza bardzo słodka pomarańcza i aromatyczna lawenda.To mega optymistyczny, wesoły zapach. Bardzo aromatyczny.Najładniejszy moment to serce tej kompozycji. Kiedy po kilku godzinach gaśnie, staje się taki stonowano ziołowy, naturalny. Polecam.
edit: zastanawiałam się co mi ten zapach przypomina..i mam! Lothair Penhaligon`s :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Versilia Vintage Boise, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Versilia Vintage Boise, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Versilia Vintage Boise marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Hermes Eau des Merveilles Chanel Allure Pour Homme Avon Tomorrow for Men Cattier Eau Boisee Creed Bois du Portugal By Kilian Cruel Intentions Byredo Bal d'Afrique Smell Bent Incensed Jacques Bogart Silver Scent SoOud Burqua Laura Mercier Minuit Enchante Swiss Arabian Dehn El Ood Сambodi