Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Vaiana Dea Profumi del Forte dla kobiet

Mam: 1

tuberozowy
mleczny

Vaiana Dea marki Profumi del Forte to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Vaiana Dea został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są aldehydy, brzoskwinia, kokos, bergamotka, mleko i liść fiołka; nutami serca są tuberoza, ylang-ylang, orchidea, jaśmin, lilia, biała róża, ziarno kakaowca i miód; nutami bazy są benzoes, białe piżmo, drzewo sandałowe, wetyweria, wanilia i mech dębowy.

Aldehydy Brzoskwinia Kokos Bergamotka Mleko Liść fiołka

Tuberoza Ylang-ylang Orchidea Jaśmin Lilia Biała róża Ziarno kakaowca Miód

Benzoes Białe piżmo Drzewo sandałowe Wetyweria Wanilia mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vaiana Dea by Profumi del Forte.

Vaiana Dea Recenzje Perfum

Nut dużo i większość moje ulubione, ale sam zapach bardzo rozczarowujący. Ostra tuberoza w połączeniu z nutami zielonymi i mdłym, ciężkim kokosem. Drażniący zapach, na szczęście nietrwały.

Beatazalbatrosa
Beatazalbatrosa

cos dla fanatykow wydawania pieniedzy bez pozytku... zapach ulatnia sie juz w drodze pomiedzy flakonem a cialem.zeby cos wyczuc potrzeba mega wrazliwego nosa...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Vaiana Dea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Vaiana Dea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vaiana Dea marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vaiana Dea marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Blumarine Vintage Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Femme Victoria`s Secret Sexy Little Thing Roberto Verino VV Tropic Animale Animale Temptation Pupa Yes Silver Girard Bali Sunrise Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 14 Filles des Iles Floral Solaire Infusion Organique Indochine Fendi Fan di Fendi Jeanne Arthes Les Lions D'Arthes