Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 1

morski
słony
lekko korzenny
Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tirrenico Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tirrenico marki Profumi del Forte to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tirrenico został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są gorzka pomarańcza, bergamotka, Żywica, sól, nuty morskie i drewno z morza; nutami serca są nuty owocowe, bazylia, jaśmin, Żywica elemi i koper włoski; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i piżmo.

Gorzka pomarańcza Bergamotka Żywica Sól Nuty morskie Drewno z morza

Nuty owocowe Bazylia Jaśmin Żywica elemi Koper włoski

Drzewo sandałowe mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tirrenico by Profumi del Forte.

Tirrenico Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Tirrenico, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Tirrenico, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tirrenico marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tirrenico marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pino Silvestre Green Generation Unisex Givenchy Very Irresistible Givenchy Summer Coctail for Women 2008 Mary Kay MK High Intensity L`Erbolario Acqua di Colonia Imperiale Avon Christian Lacroix Absynthe Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Lavender & Thyme Masaki Matsushima M;0°С Men Demeter Fragrance Always Focused Caswell Massey English Lavander Liz Earle Botanical Essence No.1 Demeter Fragrance Rye Bread SSC Napoli Marek SSC Napoli