Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Roma Imperiale Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Roma Imperiale marki Profumi del Forte to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Roma Imperiale został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są cynamon, brazylijskie drzewo różane, mandarynka, neroli, liść pomidora, bergamotka i kolendra; nutami serca są tuberoza, irys, jaśminowiec, orchidea, jaśmin, róża turecka i ylang-ylang; nutami bazy są drzewo sandałowe, cywet, wanilia, mech dębowy i ambra.

Cynamon Brazylijskie drzewo różane Mandarynka Neroli Liść pomidora Bergamotka Kolendra

Tuberoza Irys Jaśminowiec Orchidea Jaśmin Róża turecka Ylang-ylang

Drzewo sandałowe Cywet Wanilia mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Roma Imperiale by Profumi del Forte.

Roma Imperiale Recenzje Perfum

Pudrowo – cytrusowy, z dziwną nutą gumy w tle. Wcześniej przez moment czuć nieco irysa i róży, ale później to już tylko gumowy, sztuczny puder.

Rozczarowałam się – po tej nazwie i marce spodziewałam się czegoś wyjątkowego, a tu nudy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Roma Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Roma Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Roma Imperiale marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Roma Imperiale marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears In Control Curious Mariah Carey M Stella McCartney Stella Velvet Oriflame Believe Jette Joop Dark Sapphire Karl Lagerfeld Kapsule Floriental Yves Rocher Clea MDCI Parfums Promesse de l`Aube Bebe Bebe Oilily Oilily Ovation Avon Aromadisiac for Her Oriflame Mirage