Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Prima Rugiada Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Prima Rugiada Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Prima Rugiada marki Profumi del Forte to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Prima Rugiada został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są kmin, czarny pieprz, mięta, oregano, liść pomidora, mirabelka i aldehydy; nutami serca są frezja i nuty kwiatowe; nutami bazy są jodła balsamiczna i piżmo.

Kmin Czarny pieprz Mięta Oregano Liść pomidora Mirabelka Aldehydy

Frezja Nuty kwiatowe

Jodła balsamiczna Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prima Rugiada by Profumi del Forte.

Prima Rugiada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Prima Rugiada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Prima Rugiada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prima Rugiada marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prima Rugiada marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Kenzo Kenzo pour Homme Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Tom Tailor Speedlife Man Roxy Roxy Love Nautica Nautica Sunset Voyage Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf The Body Shop Oceanus Hollister HCO22 Pacsun Kirra LR Boris Becker Carol`s Daughter Ocean Roccobarocco Piazza di Spagna Uomo