Marki » N-Q » aromatyczno - wodne « Grupy

Prima Rugiada Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Prima Rugiada Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

Prima Rugiada Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Prima Rugiada marki Profumi del Forte to aromatyczno - wodne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Prima Rugiada został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są galbanum, cytryna, kalabryjska bergamotka, pomelo, oregano, mięta, czarny pieprz, czerwone jagody, kmin, kardamon i aldehydy; nutami serca są konwalia, cyklamen, róża, jaśmin, fiołek, liść pomidora, frezja, nuty wodne i mirabelka; nutami bazy są mech dębowy, paczula, ambra, drzewo gwajakowe, cedr atlaski, haitańska wetyweria, piżmo i jodła balsamiczna.

Galbanum Cytryna Kalabryjska bergamotka Pomelo Oregano Mięta Czarny pieprz Czerwone jagody Kmin Kardamon Aldehydy

Konwalia Cyklamen Róża Jaśmin Fiołek Liść pomidora Frezja Nuty wodne Mirabelka

Mech dębowy Paczula Ambra Drzewo gwajakowe Cedr atlaski Haitańska wetyweria Piżmo Jodła balsamiczna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Prima Rugiada by Profumi del Forte.

Prima Rugiada Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Prima Rugiada, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Prima Rugiada, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Prima Rugiada marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Prima Rugiada marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - wodne
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2006 Carolina Herrera Herrera Aqua Davidoff Cool Water Mexx Mexx Ice Touch Man Hollister HCO22 Calypso Christiane Celle Calypso Marine O Boticario Xtreme Julian Rouas Swing Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Agonist Kallocain Demeter Fragrance Kahala Hawaiian Surf Ebba Los Angeles By Sea