Marki » N-Q » « Grupy

Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn

Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Marconi 3 Profumi del Forte dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Marconi 3 marki Profumi del Forte to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Marconi 3 został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są kolendra, cynamon, kokos i anyż gwiazdkowaty; nutami serca są irys, róża i geranium; nutami bazy są paczula, balsam tolu, wanilia, mech dębowy i heliotrop.

Kolendra Cynamon Kokos Anyż gwiazdkowaty

Irys Róża Geranium

Paczula Balsam Tolu Wanilia Mech dębowy Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Marconi 3 by Profumi del Forte.

Marconi 3 Recenzje Perfum

Ciekawe połączenie kwaśno – wytrawnych nut szypru z delikatnym kokosem. Kokos nie jest ciężki, to bardziej słodko – waniliowe mleczko niż wiórki kokosowe. Bardzo przyjemny i trwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte Marconi 3, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte Marconi 3, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Marconi 3 marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Marconi 3 marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Six Scents Six Scents 4 Gareth Pugh: Diagonal Nina Ricci Fille d`Eve Ulric de Varens Varens Original Patchouli Chic Agustin Davila Hub Paolo Gigli Aria Jalaine Vanilla Demeter Fragrance Jelly Belly Fruit Salad Ruehl No.925 Ruehl No.925 Yves Rocher Framboise Yves Rocher Mure Sauvage Clinique Chemistry Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse