Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

By Night Black Profumi del Forte dla mężczyzn

By Night Black Profumi del Forte dla mężczyzn

By Night Black Profumi del Forte dla mężczyzn Zdjęcia By Night Black Profumi del Forte dla mężczyzn Zdjęcia By Night Black Profumi del Forte dla mężczyzn Zdjęcia

By Night Black marki Profumi del Forte to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. By Night Black został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są lima, mandarynka, liść figi, jałowiec, bazylia, lawenda, cyprys, owoc dzikiej róży i gorzka pomarańcza; nutami serca są jaśmin, sosna, mate i kadzidło; nutą bazy jest cedr.

Lima Mandarynka Liść figi Jałowiec Bazylia Lawenda Cyprys Owoc dzikiej róży Gorzka pomarańcza

Jaśmin Sosna Mate Kadzidło

Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about By Night Black by Profumi del Forte.

By Night Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Profumi del Forte By Night Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Profumi del Forte By Night Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum By Night Black marki Profumi del Forte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu By Night Black marki Profumi del Forte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Oriflame Ascendant Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Donna Karan DKNY Be Delicious RED ART Men Nobile 1942 Vespri Esperidati for Men Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men Perfumer`s Workshop Samba Red Man Bella Bellissima Perfect Man Ralph Lauren Big Pony 4 Atelier Cologne Oolang Infini D.S. & Durga Foxhunt Solinotes Patchouli