Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Experiences Priscilla Presley dla kobiet

Experiences Priscilla Presley dla kobiet

Experiences marki Priscilla Presley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Experiences został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są nuty zielone, fiołek, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), orchidea, korzeń irysa, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Nuty zielone Fiołek Brzoskwinia Bergamotka

Goździk (roślina) Orchidea Korzeń irysa Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Experiences by Priscilla Presley.

Experiences Recenzje Perfum

Sylwia74
Sylwia74

Experiences podobnie jak wspomniany wcześniej Magnetic udało mi się zdobyć w postaci miniaturki. Z jaką radością otwierałam paczkę by wydobyć miniaturowy flakonik moich ukochanych niegdyś perfum. Po zdjęciu koreczka poczułam zapach, który przeniósł mnie do czasów mojej młodości, szczęśliwych, beztroskich dni. Elegancki, niezwykle kobiecy zapach używany od święta. Experiences otwiera się słodką brzoskwinią, w tle majaczy fiołek i bergamotka. Po chwili do głosu dochodzi róża, irys i heliotrop. Baza to cudowne drzewo sandałowe w otoczeniu piżma, ambry i wanilii. Piękny zapach! Subtelny i elegancki. Pamiętam śliczny flakonik z granatowym korkiem, niezwykle elegancki na tamte czasy. Chętnie widziałabym go znowu na swojej toaletce. Może się skuszę choć cena na allegro zaporowa :( Na razie cieszę się maleńką miniaturką i po ponad 20 latach na nowo odkrywam Experiences :)

gardenia
gardenia

Duet róży i gożdzika ujęty w ramy brzoskwini, żywicy bursztynowej, konwalii i wanilii. Fiołek też tu gości, bo jakże nie, ten zapach to przecież delikatność fioletowych fiołków, miękkość pąsowych płatków róży, powab romantycznych i niby niewinnych konwalii, ciepło ambry bursztynowej i słodycz wanilli.
Pamiętam, gdy wreszcie zdobyłam tę wydawałoby się niewyszukaną falistą butelczkę z granatowym korkiem. Była zima, szaruga, deszcz, ludzie chowający się w kołnierzach grubych okryć. Ja przeżywałam właśnie rozterki nieszczęśliwej miłości...Siedziałam w przepełnionym autobusie i za każdym razem, gdy poczułam zapach Experiences wszystko dookoła robiło się jaśniejsze, takie brzoskwiniowe, jakbym przytuliła policzek do aksamitnego mechatego szalika, dodającego mi otuchy, ciepła i nadziei...Tak, to piękne wspomnienie pięknego zapachu, który dziś po tylu latach zupełnie niespodziewanie mogłam znowu poczuć. Priscillo, miałaś takie kobiece i romantyczne zapachy, Experiences był jednym z moich najukochańszych :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Priscilla Presley Experiences, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Priscilla Presley Experiences, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Experiences marki Priscilla Presley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Experiences marki Priscilla Presley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Poeme Priscilla Presley Indian Summer Giorgio Armani Gio Yves Saint Laurent In Love Again Donna Karan Black Cashmere Yves Saint Laurent La Collection Nu Givenchy Extravagance d'Amarige Acca Kappa Glicine Guerlain Un Air de Samsara L`Occitane en Provence Fleur Cherie Annick Goutal Quel Amour! Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Annick Goutal Un Matin d`Orage Guy Laroche Fidji Giorgio Armani Acqua di Gio Givenchy Organza Indecence Elie Saab Elie Saab Le Parfum Eau de Toilette Burberry My Burberry Yves Saint Laurent Opium Christian Dior Poison Tendre