Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Experiences Priscilla Presley dla kobiet

Experiences Priscilla Presley dla kobiet

Miałem: 7 Chcę: 1

Experiences marki Priscilla Presley to kwiatowe perfumy dla kobiet. Experiences został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są nuty zielone, fiołek, brzoskwinia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), orchidea, korzeń irysa, heliotrop, ylang-ylang, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, wanilia i cedr.

Nuty zielone Fiołek Brzoskwinia Bergamotka

Goździk (roślina) Orchidea Korzeń irysa Heliotrop Ylang-ylang Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Wanilia Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Experiences by Priscilla Presley.

Experiences Recenzje Perfum

gardenia
gardenia

Duet róży i gożdzika ujęty w ramy brzoskwini, żywicy bursztynowej, konwalii i wanilii. Fiołek też tu gości, bo jakże nie, ten zapach to przecież delikatność fioletowych fiołków, miękkość pąsowych płatków róży, powab romantycznych i niby niewinnych konwalii, ciepło ambry bursztynowej i słodycz wanilli.
Pamiętam, gdy wreszcie zdobyłam tę wydawałoby się niewyszukaną falistą butelczkę z granatowym korkiem. Była zima, szaruga, deszcz, ludzie chowający się w kołnierzach grubych okryć. Ja przeżywałam właśnie rozterki nieszczęśliwej miłości...Siedziałam w przepełnionym autobusie i za każdym razem, gdy poczułam zapach Experiences wszystko dookoła robiło się jaśniejsze, takie brzoskwiniowe, jakbym przytuliła policzek do aksamitnego mechatego szalika, dodającego mi otuchy, ciepła i nadziei...Tak, to piękne wspomnienie pięknego zapachu, który dziś po tylu latach zupełnie niespodziewanie mogłam znowu poczuć. Priscillo, miałaś takie kobiece i romantyczne zapachy, Experiences był jednym z moich najukochańszych :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Priscilla Presley Experiences, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Priscilla Presley Experiences, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Experiences marki Priscilla Presley. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Experiences marki Priscilla Presley reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Lancome Poeme Donna Karan Black Cashmere Yves Saint Laurent In Love Again Acca Kappa Glicine Guerlain Un Air de Samsara L`Occitane en Provence Fleur Cherie Annick Goutal Quel Amour! Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Annick Goutal Un Matin d`Orage L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Givenchy Organza Indecence Burberry My Burberry Christian Dior Poison Tendre Givenchy Les Creations Couture Organza Lace Edition Guerlain Love is All Nobile 1942 Muschio Nobile Illuminum Rajamusk Cartier Must II Yves Saint Laurent Vice Versa